Novinky

Novinky

09.10.2019

Zábava, informace, čipování zdarma, známé osobnosti a podpora útulků. To byly stěžejní cíle Moravského Psího Dne 2019, který se historicky poprvé konal u nás v Lanžhotě.
Akce splnila očekávání všech partnerů, pořadatelů a hlavního organizátora společnosti Animal Breath – Novésociální sítě pro zvířecí mazlíčky. 

V sobotu 22.6. v Lanžhotěproběhl první Moravský psí den. Jednalo se o velkolepou akci, kterou Morava dosud nezažila. Do Lanžhota se sjeli lidé z celého regionu včetně západní části Slovenska. 

Běhemslunečného dne se v areálu fotbalového hřiště na Šlajsi průběžně vystřídaly tisíce návštěvníků. Hlavní organizátor-Animal Breathje velice mile překvapen a nadmíru spokojen, že se podařilo uspořádat dokonalý den pro pejsky, jejich majitele apřátele.

Jedním z cílů akcebylo pomoci pejskům z útulků. To se však bez znalosti prostředí nedá splnit jen tak. Proto si tento díl práce vzala na bedra organizace Dočasky.cz, provozujícíútulek v Lanžhotě. Návštěvnícitak mohli podpořit čtyři útulky, a to nejen
koupí lístku do tomboly, či nákupem na stáncích. Přinesli ihmotnédary, jako desinfekční prostředky, krmivo a další potřeby pro psy. Dárci byli opravdu nadšení a štědří. Po lístcích do tomboly se doslova zaprášilo. Útulek Jinak, Útulek Tibet, LOZ Olomouc a Dočasky.czsi tak rozděliliobsah sběrného místa a výtěžek tomboly v celkové výši 60 000 Kč.

O přítomné pejsky bez domova byl nevídaný zájem. S jejich představením pomohly významné osobnosti českého showbusinessu, v čele s Davidem Kollerem, Markétou Hrubešovou, Terezou Fajksovou, Pavlou Vitázkovou a moderátorkouJanou Strykovou. Všechny spojuje láska ke zvířatům, a tak neměli sebemenší problém přenechat pro tu chvíli posty hvězd pejskům a doprovodit je na pódium před objektivy fotoaparátů a kamer. Mnohým z nich tak usnadnili cestu do nového domovaa za to jim patří poklona.

Neodmyslitelnou součástí akce bylo představení aplikace Animal Breath, která je stvořena nejen pro pejsky a jejich majitele.Nová sociální síť je přehledná a rychlá a dosud obsahuje profily dvanácti druhů zvířat. Tyto počty však stále rostou. Už dnes v síti najdete profily koček, papoušků, koní a dalších zvířecích miláčků, bez kterých si mnozí z nás nedovedou svůj život představit. Aplikaci lze stáhnout zdarma z každého mobilního telefonu, nebo otevřít přímo na www.animalbreath.com.

Zástupci výcvikové haly Brno, firmy z oblasti služeb, poradenské firmy a v neposlední řadě team celoplošně vysílaného televizního pořadu Kočka není pes. Účasti a podpory všech si velice vážíme.

S blížícím se termínem zákonné povinnostipsatrvale a nezaměnitelně označit (platí od 1. 1. 2020), takzvaného čipování, přišel organizační team Animal Breath& město Lanžhot &Dočasky.cz s pilotnímprojektem zajištění čipování a okamžité registrace čipuZDARMA přímo na akci. Pro přehlednost a snazší proces zpracování byla k dispozici online registrace na www.moravskypsiden.cz, kterou většina návštěvníků využila. Zkrátka ale nepřišli ani majitelé, kteří se pro čipování rozhodli až v den konání. Za úspěchem tohoto odvážného kroku stojí finanční podpora Animal Breath, města Lanžhot a f. SUPER ZOO. Ovšem ani bez praktických znalostí a zkušeností veterinárních lékařů, by se nepodařiltak hladký průběh, na jehož závěru bylo čipem označeno celkem 407 pejsků.

Psí dostih a soutěž ve skoku vysokém byly plné adrenalinu i legrace. Důležité nebylo vyhrát, ale pobavit se. Přesto, nebo právě proto, byl obrovským překvapením skok do výšky vpodánífenky Zary. Ta šla do soutěže naplno a v doprovodu své mladičké paničkypřekonala laťku ve výšce 130 cm.

 

Podrobnější informace o výsledcích soutěží najdete nawebuwww.moravskypsiden.cz.

Celá akce měla vynikající doprovodný program. Nemalou pozornost přilákal koncert lanžhotského rodáka Jirky Zonygy, nebo vystoupení Dětí ráje.
Přizvaní vystavovatelé a jejich prodejní stánky se také těšily velkému zájmu. Generální partner SUPER ZOO a jeho dceřiná společnost Ontario, nabízelinepřeberné množství potřeb, krmiva, hraček, obojků, vodítek,atd atd. Mnohé z nich skončily právě na sběrném místě útulků. Společnost Nativia zase nabízelapamlsky a krmiva postavená na vysoké kvalitě vstupních surovin a obsahu živin zabezpečujících zdravou a přirozenou výživu psů.

Prázdné člověčí žaludky a mlsné jazýčky také nepřišly zkrátka.
O pestrost nabídky v gastrozóně se postarala Lucie Salajková a cíluspokojit i labužníky, splnila na výbornou. V gastrozóně bylo možné ochutnat jak domácí speciality místních prodejců, tak pokrmy z vyhlášených restaurací a delikatesy moderních food trucků. Nechyběla kvalitní káva a míchané nápoje.

Za organizačním tým a Animal Breathbychom chtěli poděkovat také všem pracovníkům města Lanžhot, kteří se na akci přímo či nepřímo podíleli. Bez podpory města Lanžhot, by se takto významnou událost vůbec nepodařilo prosadit. Přípravám vládla ochota, součinnost a chuť spolupracovat. Také bychom chtěli poděkovat vám všem, obyvatelům města Lanžhot, za trpělivost a toleranci k dopravním omezením, která akci provázelav blízkosti areálu TJ Sokol Lanžhot. Poděkování patří také pracovníkům a ochotníkům TJ Sokol Lanžhot, kteří přiložili ruku k dílu a pomohli s organizací.

Společnost Animal Breathby ráda v organizaci dalších ročníků pokračovala. Věříme, že jsme důvěru zastupitelů města Lanžhot nezklamali a zelenou dostaneme i příště.Ještě jednou děkujeme všem a těšíme se na viděnou.

 

Seznamte se s novou aplikací pro vaše mazlíčky!

 

Ať už máte pejska, kočku, andulku, křečka nebo leguána, je pro vás váš zvířecí parťák bez pochyby tím nejúžasnějším a nejkrásnějším na světě. Není divu, že tolik lidí své mazlíčky ukazuje na sociálních sítích. Jestli patříte mezi ně, budete z nové aplikace Animal Breath nadšeni!

 

Animal Breath je zvířecí sociální síť pro všechny domácí mazlíčky. Slouží k publikování fotek zvířat, sdílení videí a budování komunity majitelů zvířecích mazlíčků. Bližší informace o zvířecí sociální síti naleznete také na webových stránkách www.animalbreath.com nebo lze aplikaci stáhnout v každém mobilu s využitím Google Play, nebo AppStore.

Nová sociální síť pro mazlíčky je vytvořena zatím pro dvanáct druhů zvířat. Tyto počty budeme dále rozšiřovat.  Nabízíme služby pro zvířata, a jako přidanou hodnotu pro i jejich majitele. Výhodou Animal Breath v rychlosti komunikace jako každé jiné sociální sítě.

 

Naší hlavní prioritou je aktuální produkt tzv. identifikace čipů v registrech. Mobilní aplikace umožní dohledat registrované údaje z databáze téměř okamžitě. Podmínkou je, identifikace čísla registrovaného čipu přímo v terénu. Výhodou je snížení nákladů za převoz do útulku včetně administrativy, finanční úspora pro majitele pejska a hlavně, ušetření dalšího stresu nalezeného pejska.  

 

Mobilní aplikace je propojena s prvním registrem čipů na území ČR. Naše kroky budou směřovat v rozšíření propojení s dalšími registry, které jsou provozovány v ČR. Byla zahájena diskuse, jak propojit mobilní aplikaci s Evropským registrem. Po zprovoznění tohoto propojení bude možné najít registrační údaje nalezeného psa kdekoli v Evropě.

 

Současně s tím, má Animal Breath i svůj vlastní systém pro vyhledávání ztracených zvířat. Tento systém je založený na principu spolupráce a sdílení uživatelů. Proto žádáme, všechny majitele pejsků o vytvoření profilu svých mazlíčků v aplikacích Google Play a AppStore.

 

Další funkce mobilní aplikace je zaměřena na pomoc útulkům a dočaskám, nových služeb pro veterináře, služby pro domácí mazlíčky (Psí kadeřníci, obchody, ostatní služby), inzerce, výstavy atd. Tyto všechny funkce mají být nápomocny majiteli zvířat s cílem získání informací a usnadnění života s domácím mazlíčkem.

Aplikace představuje všechny zóny, které byly na Moravské psím dnu. Nová sociální síť pro mazlíčky je zejména pro majitele zvířat, ale zároveň samozřejmě i pro milovníky zvířat, kteří sice sami zvířátko nemají, ale baví je sledovat fotky a videa ostatních. Aplikaci ocení zejména majitelé, kteří budou moci mít za nějaký čas všechny potřebné informace a potřebné funkce pro svého mazlíčka v jedné aplikaci.

Zaujala Vás aplikace Animal Breath? Není nic jednoduššího, než si ji už teď stáhnout v mobilu nebo Vašem počítači!

Kontakt:

 

Jakub Zajíček

 

Animal Breath, s.r.o.

Majitel a jednatel společnosti

T: +420 724 123 110

zajicek.j@animalbreath.com

info@animalbreath.com

www.animalbreath.com

 

 

24.06.2019

Hlavní partner a organizátor Moravského psího dne Animal Breath VÁM VŠEM DĚKUJE.

Chceme poděkovat, za skvělou atmosféru, která na Moravském psím dni panovala 

Díky vám se povedlo vybrat pro útulky krásných 60 000 korun! To jsme opravdu nečekali!

Také naše poděkování patří Městu Lanžhot, za možnost vůbec celou akci uspořádat právě zde. Potvrdilo, se výběr tohoto místa byla dobrá volba.

V neposlední řadě také děkujeme našemu generálnímu partnerovi SUPER ZOO.

19.06.2019

V rámci Moravského psího dne myslíme opravdu na všechny. Připravili jsme psí mls bar se Super zoo, kde budou mít vaši čtyřnozí kamarádi k dispozici pamlsky po celou dobu Moravského psího dne. Součástí občerstvení bude i voda pro chlupáče zdarma. 

A samozřejmě myslíme i na vás, milí návštěvníci. Spokojený pán se totiž rovná spokojený pes. V gastrozóně budete moct ochutnat jak domácí speciality místních prodejců, tak pokrmy z vyhlášené restaurace nebo delikatesy moderních food trucků. Nebude chybět kvalitní káva, míchané nápoje, výčep je samozřejmostí.

Přijďte ochutnat, těšíme se na vás!

19.06.2019

Chceme, aby se na Moravském psím dni cítili všichni bezpečně a spokojeně. V rámci zachování pohodové atmosféry vás tedy prosíme, abyste v areálu konání akce měli svého hafana vždy připnutého na vodítku. Pokud je váš pes agresivní a „vyjíždí“ po jiných, sbalte mu raději i náhubek.

Pro pejsky máme připraven bohatý program, ale to neznamená, že je musíte brát za každou cenu s sebou. Jestli máte pocit, že by byl pes na akci nervózní či agresivní, tak ho nechte raději doma. Jinak si Moravský psí den neužije ani jeden z vás. Akci si užijete i bez psa a můžete mu dovézt plno zajímavých dárků.

Agresivní psi, kteří budou ohrožovat zdraví jiných a konání akce, budou i s majiteli vykázáni z areálu.

Jsme připraveni na různé psí situace a budeme mít v zásobě i dostatek pytlíků na bobky, takže se nemusíte bát, pokud zrovna v kapse nebudete mít náhradní sáček.

 

18.06.2019

Na Moravském psím dni se můžete těšit na vystoupení zpěváků z muzikálu Děti ráje. Koncert začne v 16:10 a umělci nabídnou ty nejlepší muzikálové hity. Na pódiu se objeví Michaela Sejnová, Šárka Marková, Jan Hönig nebo Patrik Plešinger. Po skončení koncertu se navíc můžete s hvězdami setkat a bude následovat autogramiáda. Všichni jmenovaní se už do Lanžhotu těší a vystoupení si hodlají užít!

A o čem je vlastně muzikál Ději ráje?

Parta maturantů, na konci 80. Let, tráví svůj volný čas po diskotékách. Těm kralují velcí frajeři – „dýdžejové“ Tom a Stanley. Jen romantik Michal, který píše básničky a skládá písničky, se kolektivu vymyká a je terčem jejich posměchu. Michalovu lásku ke spolužačce Evě překazí intriky její kamarádky Kájiny.

Po dvaceti letech se Eva znovu setkává se svou první velkou láskou Michalem a nekonečný milostný příběh se vrací v podobě sblížení její dcery Báry a Michalova syna Mickeyho.

 

 

 

17.06.2019

I CEWE FOTOLAB tým miluje naše čtyřnohé kamarády! Přijďte se za námi na Moravském psím dnu podívat, máme pro vás pár překvapení.

Ve stánku CEWE FOTOLAB pro každého z vás budeme mít hned několik radostí. Tou hlavní bude fotokoutek, ve kterém vás i s vašimi psími miláčky vyfotíme a fotku vám zdarma vytiskneme. Najdete u nás i naše červené kiosky, na kterých si budete moci vyzkoušet tisk fotek přímo z vašeho chytrého telefonu. Ukázka různých typů CEWE FOTOKNIH a poukaz na knihu pro každého je samozřejmostí.

Těšíme se na všechny návštěvníky i šikovné pejsky, se kterými se rádi pomazlíme!

Pages